Hakkımızda

Modern kent yaşamının hız kesmeyen temposunda, reklam verenlerin en çok tercih ettiği mecra halini alan Açıkhava reklamcılığı, hazırlanan reklamı hedef kitlesinin ayağına kadar getirebilmesi bakımından vazgeçilmez bir unsur olmuştur.

wallSmile, alanında uzman kadrosuyla markanız ve hizmetinizle ilgili vermek istediğiniz mesajı tüketiciye en etkili biçimde sunar ve bilinilirliğinizin artmasını en az sizin kadar önemsemektedir. Günümüzün trendlerini ve yarının teknolojisini bir araya getirerek Açıkhava reklamcılığı sektöründe önemli bir yer edinen wallSmile yeni girişimleriyle de hedeflerini ve hizmet çıtasını her geçen gün daha yükseklere taşımaktadır. Uluslararası açıkhava reklamcılığı pazarında da bir çok proje ortaklığı yürütmüş olan wallSmile dünya çapında edindiği tecrübeyle de yükseliş istikrarını sürdürmektedir.

wallSmile zengin bir reklam mecrasına sahiptir. Hedef kitlenin yoğunlukla bulundu bölgelerde yer alan mecralarımız Etkili, Büyük ve Kalıcı bir etkiye sahiptir.

wallSmile sektörün öncülerinden olmayı hedefleyen, mutlak “müşteri memnuniyeti” felsefesi ile hareket ederken, müşterilerinin haklarını ve çıkarlarını karşılıklı olarak koruyarak, sürekli güven tazelemeyi esas almıştır. Bu değerlerle birlikte Açıkhava reklamcılığında yüksek kalite standartlarını karşılamak ve belirlenen hedef kitlelere en etkili yoldan ulaşarak arzu edilen geri dönüşümü sağlamayı misyon edinmiştir.

Ülkemizde ve Dünyada Açıkhava reklamcılığı alanında gelişen ve yenilenen tüm teknolojiyi takip ederek kalite ve güveni temsil eden lider kuruluşlardan biri olmayı vizyon edinmiştir.

Автор : btamedia