Hizmetlerimiz

WallSmile olarak elde ettiğimiz başarıların temeli müşterilerimizle sağladığımız karşılıklı saygı ve güvene dayalı iş ilişkileridir. Müşterilerimizle karşılıklı çıkarlarımıza uygun, uzun vadeli işbirlikleri gerçekleştirirken her iki tarafında kazançlı çıkması temel prensiplerimizdendir.
Firmamız, satış öncesinde müşterilerine sağladığı ulaşılabilirlik ve akılcı çözüm önerilerini satış sonrasına da devam ettirerek ve profesyonel servis ve danışma hizmetleri sağlıyor. Alanında uzman müşteri temsilcilerimize beklenmedik her türlü durumda ulaşabilir ve en hızlı çözümü bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Birimimize +90 212 328 12 17 numaralı telefondan ulaşabilir, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail gönderebilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bina Cephe ve Duvar Reklamları

Binaların sağır cephe duvarlarına uygulanan, özelliklede insan trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerde kiralanan büyük boyutlu cephelerdir. Bu reklamların boyutları bulundukları binaların kat sayısına göre farklılık gösterebilir. Açıkhava reklamcılığının en etkili uygulamalarından biri olan duvar reklamları sayesinde ulaşılmak istenen hedef kitle üzerinde ciddi ve göz alıcı bir farkındalık yaratılabilir.

.

Cam Cephe Reklamları (Plazalar)

Dış yüzeyi cam olan yapılar üzerinde uygulanan reklam çeşididir. Reklamın üzerinde uygulanan kuvvetli bir ışıklandırma sistemi sayesinde gece görünürlüğü de sağlanır ve son derece prestijli bir görüntü ortaya çıkar. Cam cephe reklamlarında kullanılan Onewayvision'ın bir özelliği de dışardan bakıldığında içerisi görülmez fakat içerden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görülebilir.

.

 

Автор : btamedia